O PRZYCHODNI

Centrum Medyczne QMEDIC jest jednym z prywatnych ośrodków medycznych znajdujących się na terenie Zagłębia Dąbrowskiego, który zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną.

Główny budynek przychodni QMEDIC mieści się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Żeromskiego 2. Jego bardzo dobre usytuowanie (vis a vis Huty Bankowej, tuż obok sklepu Lidl z dużym parkingiem, w bezpośrednim sąsiedztwie linii autobusowych i tramwajowych) umożliwia szybki i łatwy dojazd. Placówka QMEDIC w Sosnowcu znajduje się w centrum miasta przy ulicy Piłsudskiego 41 i zlokalizowana jest również w pobliżu przystanków linii autobusowych i tramwajowych.

Głównym atutem Centrum Medycznego QMEDIC jest obszerna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm lekarzy, pielęgniarek, psychologa i obsługi recepcji. W swojej działalności oferujemy Państwu szereg gabinetów specjalistycznych i nowoczesne rozwiązania z zakresu diagnostyki. W przychodniach funkcjonuje również gabinet zabiegowy. Ponadto nasi pacjenci mogą wykonać badania laboratoryjne. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do klienta biznesowego.

Część oferowanych usług świadczymy zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (nieodpłatnie), jak i odpłatnie.

Wszystkie nasze działania skierowane są ku wzrostowi zadowolenia naszych pacjentów. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, aby w jak najwyższym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom. Podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności, zakupujemy najnowszy sprzęt medyczny bowiem Państwa zadowolenie i satysfakcja ze świadczonych przez nas usług to nasz osobisty sukces.

Wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego tak dużą wagę przykładamy do tworzenia programów profilaktycznych.


HISTORIA

QMEDIC powstało w 1987 roku jako prywatny gabinet internistyczno-gastroenterologiczny, a następnie dodatkowo jako Pracownia Diagnostyki Medycznej (od 2002 roku Medicina Diagnostica & Qualitas – MEDIQ), której początki działalności koncentrowały się głównie na wykonywaniu badań endoskopowych przewodu pokarmowego i ultrasonografii oraz porad z zakresu gastroenterologii i okulistyki.

W 2012 roku Centrum Medyczne QMEDIC przyjęło nową nazwę  i zmieniło swoją siedzibę. Jest nią nowo wybudowany, przystosowany dla osób niepełnosprawnych budynek, który mieści się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żeromskiego 2.
W tym czasie Centrum Medyczne stało się przychodnią wielospecjalistyczną, zapewniającą usługi z różnych dziedzin medycyny a również rehabilitacji oraz dietetyki.