O NAS

„Ruch to zdrowie – a prawidłowo wykonany działa jak lekarstwo”

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno – Sportowej QMEDIC REHABILITACJA powstało, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę rehabilitacyjną, opartą na najnowszych, międzynarodowych standardach leczenia.

Rehabilitacja ortopedyczno-sportowa odróżnia się od tradycyjnej tym, że najważniejszym celem jest nie tylko pomóc Państwu pozbyć się bólu, ale również przywrócić Państwa do możliwie pełnej sprawności, aby cieszyć się ruchem oraz zdrowiem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.

Oferujemy indywidualną diagnostykę, pracę z doświadczonymi terapeutami, dostosowanie postępowania do indywidualnych potrzeb pacjenta, jak również zaangażowanie i wiedzę popartą licznymi certyfikatami. A poprzez współpracę z lekarzami NZOZ QMEDIC, jesteśmy w stanie rozszerzyć rehabilitację o wykwalifikowaną pomoc lekarską, aby wszechstronnie zadbać o Państwa zdrowie.

Wiemy, że nowoczesna i prawidłowo prowadzona rehabilitacja, daje nieporównywalnie lepsze efekty niż rehabilitacja pojmowana tradycyjnie – najczęściej przez pryzmat zabiegów fizykoterapii.

Z poważaniem

Terapeuci QMEDIC REHABILITACJA”

TERAPEUCI I KWALFIKACJE

Mgr Robert Stebel

Kwalifikacje i kursy

Mgr Mularczyk Ewelina

Kwalifikacje i kursy

Mgr Szymon Żoczek

Kwalifikacje i kursy

Mgr Perek Wojciech

Kwalifikacje i kursy

Fizjoterapia | terapia manualna | Rehabilitacja | Dąbrowa Górnicza